Rock  *  Pop  *  Folk  *  Country  *  Jazz  *  Blues  *  Bluegrass  *  Metal  *  Vážná hudba

Pat Kirtley: Pickin' Like Chet - Chet Atkins' Vintage Classics (Volume Two) (video škola hry na kytaru) (DVD)

Pat Kirtley: Pickin' Like Chet - Chet Atkins' Vintage Classics (Volume Two) (video škola hry na kytaru) (DVD)

Expedice: Obvykle odesíláme do 30 pracovních dnů

997


Speciální objednávka

Výukové DVD.

 

Škola hry na kytaru: Chet Atkins – Klasické skladby – Volume 2


Chet Atkins byl mistrem kytary v řadě ohledů. Jednou z jeho největších dovedností byl neuvěřitelný talent objevovat písně, které budou „fungovat“ v aranžmá pro prsty vybrnkávanou kytaru, a potom využít svého hudebního génia k jejich překování do mistrovských trvalek. V této 2 DVD výuce Pat Kirtley, šampion National Fingerstyle Guitar, shromáždil kolekci standardů z Chetovy „Zlaté éry“ – ty nejlepší Atkinsovy vintage klasiky – a naučí vás, jak jsou postaveny, a jak docílit atmosféry originálů. Pat tyto melodie pečlivě rozebírá a potom je skládá zpět, krok za krokem, takže se můžete nejen učit je hrát, ale také získat pocit atmosféry a času vzniku každé z nich. Pat vás naučí notu po notě, frázi po frázi, šest Chetových nejslavnějších aranžmá. S pomocí detailních záběrů na rozdělené obrazovce můžete podrobně studovat práci obou rukou, a přiložen je tištěný tabový/notový booklet, jakož i jeho PDF verze na obou DVD. Bonusové stopy: Chet Atkins hrající The Poor People Of Paris, Side By Side, Makin' Believe, Villa, Say Si Si.
 

Rose Ann

Down Home

Somebody's Knockin'

Trambone

Drive In 

Alice Blue 

Gown

DOSTUPNOSTObvykle odesíláme do 30 pracovních dnů
JazykAngličtina
Katalogové čísloGW98788
Aranžmáinstruktážní video pro kytaru
Kód aranžmáGTR
Médium2 DVD (region 0)
FormátŠkola hry na kytaru
Hudební žánrcountry
NakladatelStefan Grossman
AutorstvíAtkins, Chet (Artist), Kirtley, Pat (Author)

detaily produktu

Pat Kirtley: Pickin' Like Chet - Chet Atkins' Vintage Classics (Volume Two) (video škola hry na kytaru) (DVD)

původní popisek

"Chet Atkins was a master in many aspects of the Guitar. One of his greatest skills was his uncanny talent of discovering songs which would ""work"" as fingerstyle arrangements, and then using his musical genius to forge them into enduring masterpieces. National Fingerstyle Guitar champion Pat Kirtley has assembled a collection of favourites from Chet's ""Golden Era"" -- some of the best of Chet Atkins' vintage classic tunes -- and teaches you the secrets of how it's done, and how to get the feel of the originals in this double DVD.

Pat chose these tunes, his own favourites from Chet's vast collection, carefully dissecting them and then putting them back together, step by step, so the guitarist can not only learn to play them, but also gets a sense of the feel and history of each unique selection. Pat teaches you note by note and phrase by phrase six of Chet's greatest arrangements. Using split-screen you can study both the left and right hands in detail. A printed tab/music booklet is included as well as a PDF file of the booklet on each DVD.

Every tune here is a winner, a true Chet Atkins classic, and each one is guaranteed to be a standout solo Guitar performance piece. These challenging arrangements will provide hours of pleasurable fingerstyle fun as you learn to ""pick it like Chet!""

Tunes taught include: Rose Ann, Down Home, Somebody's Knockin', Trambone, Drive In, Alice Blue Gown. Bonus tracks: Chet Atkins performing The Poor People Of Paris, Side By Side, Makin' Believe, Villa, Say Si Si"


podobné produkty: