Rock  *  Pop  *  Folk  *  Country  *  Jazz  *  Blues  *  Bluegrass  *  Metal  *  Vážná hudba

Neil Peart (Rush): Taking Center Stage (DVD) (video škola hry na bicí)

Neil Peart (Rush): Taking Center Stage (DVD) (video škola hry na bicí)

Expedice: Obvykle odesíláme do 5-10 pracovních dnů

množství

-+

997


Výukové DVD.

 

Škola hry na bicí: Neil Peart (Rush) – Ve středu jeviště.

 

DVD natočeno na rozmanitých místech během jednoho roku. Neil Peart vám umožní zákulisní pohled na turné Rush 2010-11 Time Machine. Obsaženy jsou vzácné a exkluzivní záznamy Neilových osobních zkoušek, které absolvuje před turné, a zákulisních akcí na koncertu Rush (včetně účasti na zvukové zkoušce a bezprecedentní interview, když se Neil rozehřívá na show. Neil také nabízí detailní pohled na každou skladbu z koncertního repertoáru. Každá skladba je Neilem analyzována a demonstrována a transkripce jeho partů najdete v detailním PDF eBooku. Na závěr každého písňového rozkladu budete přeneseni na koncertní jeviště, kde si budete moci vychutnat živou hru dané skladby pouze z pohledu kamer na bicí soupravě.

DOSTUPNOSTObvykle odesíláme do 5-10 pracovních dnů
JazykAngličtina
Katalogové čísloHL00321248
Aranžmáinstruktážní video pro bicí nástroje
Kód aranžmáDRUMS
MédiumDVD (region 0)
FormátŠkola hry na hudební nástroj
Hudební žánrrock
NakladatelHal Leonard
AutorstvíPeart, Neil (Artist)

detaily produktu

Neil Peart: Taking Center Stage (DVD) (video škola hry na bicí)

původní popisek

Filmed in various locations over the course of a year, Neil Peart takes you on a behind-the-scenes look at Rush's 2010-11 Time Machine tour. This includes rare and exclusive footage of Neil's personal pre-tour rehearsals and backstage events at a Rush concert (including a visit to the soundcheck, and an unprecedented backstage interview as Neil warms up for the show).

Neil also presents a detailed look at every single song in the tour's set list. Each song features analysis and demonstrations by Neil, which are coupled with a detailed PDF eBook containing transcription of his parts. At the end of each song discussion, the viewer is transported onstage to a Rush concert to see the actual live performance of the song from the perspective of the drum cameras only. 6 hours, 40 minutes.

podobné produkty: