Rock  *  Pop  *  Folk  *  Country  *  Jazz  *  Blues  *  Bluegrass  *  Metal  *  Vážná hudba

Fred Sokolow: The Music Of Johnny Cash For Fingerpicking Guitar (DVD) (video škola hry na kytaru)

Fred Sokolow: The Music Of Johnny Cash For Fingerpicking Guitar (DVD) (video škola hry na kytaru)

Expedice: Obvykle odesíláme do 30 pracovních dnů

765


Speciální objednávka

Výukové DVD.

 

Hudba Johnnyho Cashe pro prsty vybrnkávanou kytaru.

 

Johny Cash nám po sobě zanechal nádherný countryový zpěvník a v této 80minutové DVD výuce vám Fred Sokolow ukáže jak hrát a zpívat osm nejpopulárnějších Cashových klenotů. Naučíte se doprovázet při zpěvu s pomocí základních prstových vybrnkávacích figur a prvopozičních akordů, s množstvím basových běhů. Ke každé písni se také naučíte prsty vybrnkávané sólo. Fred vyrůstal s hudbou Johnnyho Cashe a jeho přirozená, nenáročná aranžmá se k probírané látce hodí a jsou snadno naučitelná. Poté co všechny písně zahraje a zazpívá, Fred probere všechny obtížné techniky či běhy a potom je zahraje na rozdělené obrazovce, abyste mohli vidět, co každá ruka hraje. Booklet, který tuto DVD výuku doprovází, obsahuje všechny rozdělené obrazovkové verze rozepsané do tabulatury a standardní hudební notace (včetně textů), takže můžete hrát z not stejná aranžmá, která Fred hraje. Pokud přehráváte DVD na počítači, potom máte přístup k PDF souboru, který si můžete vytisknout ve větší velikosti. Ať už jste začínající či středně pokročilý hráč, tato DVD výuka je skvělým způsobem jak dostat do hry písní Johnnyho Cashe – a pokračovat v jeho dědictví!
 

 

Big River
Folsom Prison Blues
Give My Love To Rose
I Guess Things Happen That Way
I Still Miss Someone
I Walk The Line
Ring Of Fire
Ways Of A Woman In Love

DOSTUPNOSTObvykle odesíláme do 30 pracovních dnů
JazykAngličtina
Katalogové čísloGW508
Aranžmáinstruktážní video pro kytaru
Kód aranžmáGTR
Náročnost3 - Středně pokročilý (mírně zjednodušená aranžmá, stupeň 4-6)
MédiumDVD (Region 0)
FormátŠkola hry na kytaru
Hudební žánrcountry
NakladatelStefan Grossman
AutorstvíSokolow, Fred (Author), Cash, Johnny (Artist)

detaily produktu

Fred Sokolow: The Music Of Johnny Cash For Fingerpicking Guitar (DVD) (video škola hry na kytaru)

původní popisek

Johnny Cash left us a wonderful country songbook, and in this one-hour and twenty minute lesson Fred shows you how to play and sing eight of Cash’s most popular gems.

You’ll learn to back yourself up singing, using basic fingerpicking patterns and first position chords, with lots of bass runs thrown in. You’ll also learn to fingerpick a solo for each tune. Fred grew up with Johnny Cash’s music, and his natural, easy arrangements suit the material and are easy to learn. After playing and singing each song, Fred goes over any tricky techniques or runs, then he plays the tune on a split screen so you can watch what each hand is doing.

The booklet that accompanies this DVD has all the split-screen versions written out in tablature and standard music notation (with lyrics, too), so you can read the exact same arrangements Fred plays. If you put the DVD in your computer, you can access a PDF file and print it all out in a larger size.

Whether you’re a beginner or intermediate player, this DVD lesson is a great way to get into Johnny Cash’s songs - and carry on his legacy!

podobné produkty: